Top 100

14 lipca 2015 autor: INF1N1TY

Aby powrócić do poprzedniego menu, kliknij "tutaj"

Top 100 World Newspapers – Ranking 100 najlepiej czytanych gazet papierowych w wydaniu elektronicznym na świecie.

1 The New York Times – United States www.nytimes.com hi
2 The Guardian – United Kingdom www.theguardian.com hi
3 The Daily Mail – United Kingdom www.dailymail.co.uk hi
4 The Wall Street Journal – United States www.online.wsj.com hi
5 The Washington Post – United States www.washingtonpost.com hi
6 The People's Daily – China www.peopledaily.com.cn med
7 The Daily Telegraph – United Kingdom www.dailytelegraph.com.au med
8 USA Today – United States www.usatoday.com med
9 Los Angeles Times – United States www.latimes.com med
10 El Mundo – Spain www.elmundo.es hi
11 La Repubblica – Italy www.repubblica.it hi
12 The Times of India – India www.timesofindia.indiatimes.com med
13 Bild – Germany www.bild.de hi
14 Corriere della Sera – Italy www.corriere.it hi
15 The Examiner – United States www.washingtonexaminer.com  med
16 The Independent – United Kingdom www.independent.co.uk hi
17 El País – Spain www.elpais.com hi
18 The Financial Times – United Kingdom www.ft.com med
19 The Sydney Morning Herald – Australia www.smh.com.au med
20 Daily News – United States www.nydailynews.com med
21 Chicago Tribune – United States www.chicagotribune.com med
22 Le Monde – France www.lemonde.fr hi
23 Marca – Spain www.marca.com med
24 Hürriyet – Turkey www.hurriyetdailynews.com med
25 Die Welt – Germany www.welt.de hi
26 Asahi Shimbun – Japan www.asahi.com med
27 The Sun – United Kingdom www.thesun.co.uk hi
28 New York Post – United States www.nypost.com med
29 The Age – Australia www.theage.com.au med
30 Gazeta Wyborcza – Poland www.wyborcza.pl hi
31 The Philadelphia Inquirer – United States www.philly.com med
32 The Washington Times – United States www.washingtontimes.com med
33 Die Zeit – Germany www.zeit.de hi
34 Yomiuri Shimbun – Japan www.yomiuri.co.jp med
35 The New Zealand Herald – New Zealand www.nzherald.co.nz med
36 The Onion – United States www.theonion.com med
37 Milliyet Gazetesi – Turkey www.milliyet.com.tr  hi
38 Il Sole 24 Ore – Italy www.ilsole24ore.com hi
39 The Chicago Sun-Times – United States www.chicago.suntimes.com med
40 Al-Ahram – Egypt www.ahram.org.eg med
41 Le Figaro – France www.lefigaro.fr hi
42 Süddeutsche Zeitung – Germany www.sueddeutsche.de hi
43 The Hindu – India www.thehindu.com med
44 Houston Chronicle – United States www.chron.com med
45 The Seattle Times – United States www.seattletimes.com med
46 Libération – France www.liberation.fr hi
47 The Globe and Mail – Canada www.theglobeandmail.com med
48 De Standaard – Belgium www.standaard.be med
49 The Irish Times – Ireland www.ireland.com med
50 The Toronto Star – Canada www.torontosun.com med
51 Le Nouvel Observateur – France www.tempsreel.nouvelobs.com med
52 Mercury News – United States www.mercurynews.com med
53 The Australian – Australia www.theaustralian.com.au med
54 The Denver Post – United States www.denverpost.com med
55 The Christian Science Monitor – United States www.csmonitor.com med
56 The Dong-a Ilbo – Korea www.donga.com med
57 The Atlanta Journal-Constitution – United States www.ajc.com med
58 Aftonbladet – Sweden www.aftonbladet.se hi
59 Kommersant – Russia www.kommersant.ru med
60 Bangkok Post – Thailand www.bangkokpost.com med
61 Star Tribune – United States www.startribune.com med
62 The Hollywood Reporter – United States www.hollywoodreporter.com hi
63 Daily Mirror – United Kingdom www.mirror.co.uk hi
64 Dawn – Pakistan www.dawn.com med
65 El Universal – Mexico www.eluniversal.com.mx med
66 The Miami Herald – United States www.miamiherald.com med
67 Mladá fronta Dnes – Czech Republic www.idnes.cz med
68 DNA – Daily News & Analysis – India www.dnaindia.com med
69 Pittsburgh Post-Gazette – United States www.post-gazette.com med
70 Sports Nippon – Japan www.sponichi.co.jp med
71 L'Equipe – France www.lequipe.fr med
72 Die Presse – Austria www.diepresse.com hi
73 Detroit Free Press – United States www.freep.com med
74 Neue Zürcher Zeitung – Switzerland www.nzz.ch hi
75 Clarín – Argentina www.clarin.com med
76 Chosun Ilbo – Japan www.chosun.com med
77 The Sacramento Bee – United States www.sacbee.com med
78 China Daily – China www.chinadaily.com.cn med
79 Nihon Keizai Shimbun – Japan www.nikkei.com med
80 AS – Spain www.as.com med
81 The Baltimore Sun – United States www.baltimoresun.com med
82 Frankfurter Allgemeine Zeitung – Germany www.faz.net hi
83 La Gazzetta dello Sport – Italy www.gazzetta.it med
84 Mainichi Shimbun – Japan www.mainichi.co.jp med
85 Boston Herald – United States www.bostonherald.com med
86 The Dallas Morning News – United States www.dallasnews.com med
87 The Times – United Kingdom www.thetimes.co.uk hi
88 Newsday – United States www.newsday.com med
89 Orlando Sentinel – United States www.orlandosentinel.com med
90 St. Louis Post-Dispatch – United States www.stltoday.com med
91 Taipei Times – Taiwan www.taipeitimes.com med
92 The Hindustan Times – India www.hindustantimes.com med
93 The Economic Times – India www.economictimes.indiatimes.com med
94 Kompas – Indonesia www.kompas.com hi
95 The Observer – United Kingdom www.observer.theguardian.com med
96 Jornal de Notícias – Portugal www.sapo.pt med
97 South Florida Sun-Sentinel – United States www.sun-sentinel.com med
98 ABC – Spain www.abc.es hi
99 Le Soir – Belgium www.lesoir.be hi
100 The Kansas City Star – United States www.kansascity.com med

Jeśli są pytania, uwagi czy sugestie odnośnie listy proszę o kontakt mailowy.

Patrick Sebastian Wiśniewski "INFINITY"
Właściciel i Administrator

Zostaw odpowiedź

stat4u