Prasa – Azja

25 czerwca 2015 autor: INF1N1TY

Aby powrócić do poprzedniego menu, kliknij “tutaj”

Press / Media – Światowe i międzynarodowe portale wydawnictw gazet papierowych, magazyny, portale informacyjne, newsy, artykuły, świat, biznes, gospodarka, giełda, notowania i inne nie wymienione.

Afghanistan

Afghan News Network www.myafghan.com
Afghan Online Press www.aopnews.com
AfghanistanNews.net www.afghanistannews.net
Omaid Weekly www.omaid.com
Lemar-Aftaab http://afghanmagazine.com
Hezb-e-Islami Afghanistan www.hezb-e-islami.org
Amnesty International – Afghanistan www.amnesty.org
Farda www.farda.org

Bangladesh

The Daily Star www.dailystarnews.com
The New Nation http://nation.ittefaq.com
Bangla2000 www.bangla2000.com
Holiday www.weeklyholiday.net
News Agency 24 www.newsagency24.com

Bhutan

Kuensel Online www.kuenselonline.com

Cambodia

The Cambodia Daily www.camnet.com.kh/cambodia.daily

China

China News Digest www.cnd.org
People’s Daily www.people.com.cn
Xinhua News Agency www.xinhuanet.com
China Times http://news.chinatimes.com
Asia Times www.atchinese.com
Beijing Review www.bjreview.com.cn
China Daily http://europe.chinadaily.com.cn
People’s Daily http://english.people.com.cn
Shanghai Daily www.shanghaidaily.com
Inside China Today http://china.einnews.com
Apple Daily www1.hk.apple.nextmedia.com
BBC Chinese www.bbc.com/zhongwen/simp
Ta Kung Pao www.takungpao.com
Ming Pao Daily News www.mingpaonews.com
Beijing Morning Post www.morningpost.com.cn
Shanghai Jie Fang Daily www.jfdaily.com
Yangtse Evening Post www.yangtse.com
China Daily Digest http://europe.chinadaily.com.cn
Sing Tao Daily www.singtaousa.com
China’s Scholars Abroad www.chisa.edu.cn
The Hong Kong Racing Journal www.horseracing.com.hk
Shenzhen Economic News www.sznews.com
Local
Wen Hui Bao / Xin Min Evening News www.whb.com.cn
Macao Daily News www.macaodaily.com
Nan Fang Daily http://nf.nfdaily.cn
GuangZhou Daily http://gzdaily.dayoo.com
Guangzhou Morning Post http://gzmp.dayoo.com

Honk Kong

South China Morning Post www.scmp.com
The Standard www.thestandard.com.hk
Apple Daily http://hk.nextmedia.com
Oriental Daily News http://home.on.cc
Hong Kong Commercial Daily www.hkcd.com.hk
Sing Tao www.singtao.com/index.html
LOCAL
Wen Wei Po www.wenweipo.com

India

Hindustan Times www.hindustantimes.com
The Times of India http://timesofindia.indiatimes.com
The Indian Express www.indianexpress.com
Hindu Group Publications www.hinduonline.com
The Telegraph www.telegraphindia.com
The Economic Times http://economictimes.indiatimes.com
Deccan Herald www.deccanherald.com
The Tribune www.tribuneindia.com
The Hindu www.thehindu.com
DNA – Daily News & Analysis www.dnaindia.com
The Hindu Business Line www.thehindubusinessline.com
India Press www.indiapress.org
The Financial Express www.financialexpress.com
News India – Times www.newsindia-times.com
The Pioneer www.dailypioneer.com
India Abroad www.indiaabroad.com
Deccan Chronicle www.deccanchronicle.com
Dinamalar www.dinamalar.com
Business Today http://businesstoday.intoday.in
Navhind Times www.navhindtimes.in
Ganashakti www.ganashakti.com
Deepika www.deepika.com
The Daily Milap www.milap.com
Sandesh www.sandesh.com
Loksatta www.loksatta.com
Mid Day www.mid-day.com
Vikatan www.vikatan.com
Business Standard www.business-standard.com
Tarun Bharat Daily www.tarunbharat.com
Dainik Aykia www.dainikaikya.com
Eenadu www.eenadu.net
Andhra Prabha www.andhraprabha.com
Sambhaav www.sambhaav.com
Prajavani Online http://prajavani.net
Jal News www.jalnews.com
Kaumudi Online http://kaumudiglobal.com
Lokmat http://onlinenews1.lokmat.com
Mathrubhumi www.mathrubhumi.com
Andhra Pradesh
Andhra Jyothy www.andhrajyothy.com
Bihar
Bihar Times http://bihartimes.in
Jammu & Kashmir
Daily Excelsior www.dailyexcelsior.com
Greater Kashmir www.greaterkashmir.com
Kashmir Times www.kashmirtimes.com
Karnataka
Udayavani www.udayavani.com
Kerala
Malayala Manorama www.manoramaonline.com
Kerala Express www.keralaexpress.com
Orissa
Pragativadi http://pragativadi.com
Dharitri www.dharitri.com
The Samaja www.thesamaja.com
LOCAL
Naidunia http://naidunia.jagran.com
The Assam Tribune www.assamtribune.com
Sakal http://online4.esakal.com
Siasat www.siasat.com
Munsif Daily www.munsifdaily.com
Sambad www.orissasambad.com
Daily Excelsior www.dailyexcelsior.com
Gujarat Samachar www.gujaratsamachar.com
The Langana Reporter www.thetelanganareporter.com

Indonesia

Kompas Online www.kompas.com
Bali Post www.balipost.co.id
Bali Travel News www.bali-travelnews.com
Republika Online www.republika.co.id
Suara Pembaruan http://sp.beritasatu.com
Surat Kabar www.suratkabar.com
Sinar Indonesia http://hariansib.co
Waspada http://waspada.co.id
Bisnis Indonesia www.bisnis.com
Harian Analisa http://analisadaily.com
Harian Berita Sore http://beritasore.com

Japan

Asahi Shimbun www.asahi.com
The Japan Times Online www.japantimes.co.jp
Kyodo News http://english.kyodonews.jp
Mainichi Shimbun www.mainichi.co.jp
Yomiuri Shimbun www.yomiuri.co.jp
Nihon Keizai Shimbun – Nikkei www.nikkei.com
Sports Nippon www.sponichi.co.jp
Tbs www.tbs.co.jp
Nikkan Kogyo Shimbun www.nikkan.co.jp
View Point http://vpoint.jp
Hokkaido Shimbun http://dd.hokkaido-np.co.jp
Tokyo Shimbun www.tokyo-np.co.jp
Ryukyu Shimpo http://ryukyushimpo.jp
Chunichi Shimbun www.chunichi.co.jp
Kii Mimpo / Agara www.agara.co.jp
Kahoku Shimpo www.kahoku.co.jp
LOCAL
Japan Update www.japanupdate.com
Kyoto Shimbun News www.kyoto-np.co.jp
The Okinawa Times www.okinawatimes.co.jp
Hiroshima Chugoku Shimbun www.chugoku-np.co.jp
Hokkoku Shimbun www.hokkoku.co.jp
Sankei-Kansai www.sankei-kansai.com
Niigata Nippo https://www.niigata-nippo.co.jp
Toyama Shimbun www.toyama.hokkoku.co.jp
Yamanashi Nichi Nichi www.sannichi.co.jp
Kobe Shimbun www.kobe-np.co.jp

Kazakhstan

Khabar Weekly Review http://khabar.kz
Gazeta.kz http://gazeta.kz

Korea

Korea Times www.koreatimes.co.kr
The Korea Herald www.koreaherald.com
Chosun Ilbo www.chosun.com
Joins www.joins.com
Dong A Ilbo www.donga.com
The Seoul Times http://theseoultimes.com
Yonhap News Agency www.yonhapnews.co.kr
Han Kyoreh Shinmun www.hani.co.kr
Hankyung www.hankyung.com

Kyrgystan

Kabar www.kabar.kg
AKI Press – News Agency www.akipress.org

Laos

Vientiane Times www.vientianetimes.com
LaosNews.net www.laosnews.net

Malysia

The Star www.thestar.com.my
Utusan Malaysia http://ww1.utusan.com.my
Business Times www.nst.com.my
Bernama www.bernama.com
New Straits Times www.nstp.com.my
Harakah Daily www.harakahdaily.net
Aliran http://aliran.com
Nanyang Siang Pau www.nanyang.com
Sin Chew Jit Poh www.sinchew.com.my
Kwong Wah Yit Poh www.kwongwah.com.my
LOCAL
Daily Express www.dailyexpress.com.my
Sarawak Tribune www.sarawaktribune.com.my
General Daily www.generaldaily.com

Maldives

Haveeru Daily www.haveeru.com.mv
Miadhu Daily www.miadhu.com
Republic of Maldives www.miadhu.com

Mongolia

Mongolia Today www.mongoliatoday.com
Mongolia Online www.mol.mn
Montasame News Agency www.montsame.mn

Myanmar

The New Light of Myanmar www.myanmar.com
Myanmar Times www.myanmar.com
Ibiblio www.ibiblio.org

Nepal

The Himalayan Times http://thehimalayantimes.com
People’s Review www.peoplesreview.com.np

Pakistan

Dawn www.dawn.com
Daily Jang http://jang.com.pk
Pakistan Times http://pakistantimes.net
Business Recorder www.brecorder.com
Nawa-i-waqt www.nawaiwaqt.com.pk
Pakistan News www.pakistannews.net
News Network International www.nni-news.com
Hi Pakistan www.hipakistan.com
Jasarat Online www.jasarat.com
The Friday Times www.thefridaytimes.com
Times of Pakistan www.timesofpakistan.com
News Network International www.nni-news.com
Pakistan Link http://pakistanlink.org
Pakistan Observer http://pakobserver.net
Kashmir Liberation Cell www.klc.org.pk
Timeofpakistan www.timesofpakistan.com

Papua New Guinea

The Post Courier www.postcourier.com.pg
The National www.thenational.com.pg

Philippines

Manila Bulletin www.mb.com.ph
SunStar Network www.sunstar.com.ph
The Filipino Express www.filipinoexpress.com
Business World Online www.bworldonline.com
LOCAL
The Freeman http://pinoygreats.com
Sunday Punch http://punch.dagupan.com

Singapore

The Straits Times www.straitstimes.com
Berita Harian http://beritaharian.sg
Asian Banker www.theasianbanker.com

Sri Lanka

Daily News www.dailynews.lk
Sunday Observer www.sundayobserver.lk
The Island www.island.lk
Sunday Times www.sundaytimes.lk
LankaWeb News www.lankaweb.com
Lankadeepa Sinhala www.lankadeepa.lk
Lankadesha e-magazine www.lankadesha.com
LOCAL
Uthayan www.uthayan.com

Taiwan

Taipei Times www.taipeitimes.com
The China Post www.chinapost.com.tw
Artist Magazine www.arts.com.tw

Thailand

The Nation www.nationmultimedia.com
Thailand Daily http://wn.com
Business Day www.bday.net
Daily News www.dailynews.co.th
Thairath Daily www.thairath.co.th
Chiang Mai City Life www.chiangmaicitylife.com
Thai Post www.thaipost.net
Thai Public Relations Department www.prd.go.th
Krunghtep Turakij www.bangkokbiznews.com
Matichon Group www.matichon.co.th
Thansettakij www.thanonline.com
LOCAL
Phuket Gazette www.phuketgazette.net
Pattaya Mail www.pattayamail.com
Krabipost www.krabi.uk
Chiangrai Times www.chiangraitimes.com

Viet Nam

Viet Nam News http://vietnamnews.vn
Vietnam Economy http://vneconomy.vn
Nhan Dan www.nhandan.org.vn
Nguoi Viet www.nguoi-viet.com
The Saigon Times Daily www.thesaigontimes.vn

Yeman

Yemen Times www.yementimes.com
Al-Ayyam www.al-ayyam.info

Jeśli są pytania, uwagi czy sugestie odnośnie strony, proszę o kontakt mailowy.

Patryk Sebastian Wiśniewski “INFINITY”
Właściciel i Administrator
www.Universe.Expert

Email 1: infinity.sci.fi@gmail.com
Email 2: infinity.sci.fi@wp.pl

Jedna odpowiedź do wpisu “Prasa – Azja”

  1. World SAT News Center » Archiwum bloga » Prasa napisał(a):

    […] Europejski: Europa Region Azjatycki: Azja Region Środkowego Wschodu: Środkowy Wschód Region Afrykański: Afryka Region Ameryki […]

Zostaw odpowiedź

stat4u