TV News Channel – Asia

28 stycznia 2017 autor: INF1N1TY

Aby powrócić do poprzedniego menu, kliknij „tutaj”

TV News Channels – Azjatyckie portale informacyjnych stacji telewizyjnych.

Bangladesh

ATN News (Bengali) www.atnnewstv.com med
Channel 24 (Bengali) www.channel24bd.tv low
Ekattor TV (Bengali) www.ekattor.tv med
Somoy News (Bengali) www.somoynews.tv med

Cambodia

Bayon News (Khmer) www.khmerlive.tv low

China

Blue Ocean Network (English) www.bon.tv low
CCTV News (Chinese) www.english.cntv.cn low
CCTV-13 (Chinese) www.tv.cctv.com/live/cctv13/sd med
CNC News (English) www.en.cncnews.cn low

Hong Kong

Fox Sports News Asia (Cantonese) www.foxsportsasia.com med
i-CABLE News Channel (Cantonese) www.cablenews.i-cable.com low
Phoenix InfoNews Channel (Cantonese) www.phtv.ifeng.com med
TVBN (Cantonese) www.tvbn.com.hk low

India

CNBC-TV18 (English) www.moneycontrol.com/cnbctv18 med
Jan TV (Hindi) www.jantv.in med
Zee News (Hindi) www.zeenews.india.com med
ET Now (English) www.economictimes.indiatimes.com/et-now hi
Raj News (Tamil) www.rajtv.tv/News/NEWS.aspx med
Sun News (Tamil) www.sunnetwork.in med
Thanthi TV (Tamil) www.thanthitv.com med
Asianet News (Malayalam) www.asianetnews.tv med
DD News (English) www.ddinews.gov.in med
IBN-Lokmat (Marathi) www.ibnlokmat.tv med
Headlines Today (English) www.indiatoday.intoday.in med
CNN-News18 (English) www.news18.com med
CNBC Awaaz (Hindi) www.hindi.moneycontrol.com/tv med
TV24 (Hindi) www.livetv24.tv low
Zee 24 Taas (Marathi) www.zeenews.india.com/marathi med
TV9 (Telugu) www.tv9.com low
TNEWS (Telugu) www.tnewslive.com med
Times Now (English) www.timesnow.tv low
Wion Tv (English) www.wionews.com low
NewsX (English) www.newsx.com hi
ABP News (Hindi) www.abpnews.abplive.in med
STAR Ananda (Bengali) www.abpananda.abplive.in med
India News (English) www.inkhabar.com med
Mediaone (Malayalam) www.mediaonetv.in low
NDTV 24×7 (English) www.ndtv.com hi
India TV (Hindi) www.indiatvnews.com hi
NDTV Profit (English) www.profit.ndtv.com low
NDTV India (Hindi) www.khabar.ndtv.com hi
Aaj Tak (Hindi) www.aajtak.intoday.in med
24 Ghanta (Bengali) www.zeenews.india.com/bengali med
Bloomberg UTV (English) www.btvi.in med

Indonesia

CNN Indonesia (Indonesian) www.cnnindonesia.com hi
MetroTV (Indonesian) www.metrotvnews.com med
iNews TV (Indonesian) www.i-newstv.com med
MNC News (Indonesian) www.mncchannels.com/micro/mncnews med
tvOne (Indonesian) www.tvonenews.tv med

Japan

NHK World (English) www.www3.nhk.or.jp/nhkworld med
Nikkei CNBC (Japanese) www.nikkei-cnbc.co.jp med
NTV News24 (Japanese) www.news24.jp/news24 low
TBS News Bird (Japanese) www.tbs.co.jp/newsbird med
World Business Satellite (Japanese) www.tv-tokyo.co.jp/wbs hi
TeleAsa Channel 2 News Sports (Japanese) www.tv-asahi.co.jp/ch low
al-ManarLebanon (Arabic) www.almanar.com.lb med

Malaysia

Astro Awani (English) www.astroawani.com hi
Bernama TV (English) www.webtv.bernama.com/v2 med

Nepal

Kantipur TV (Nepali) www.ktv.ekantipur.com  med
News 24 (English) www.news24nepal.tv med

Pakistan

Ary News (English) www.arynews.tv/en med
Bol TV (English) www.bolnetwork.com med
Business Plus www.businessplustv.pk med
Dawn News (Urdu) www.dawnnews.tv med
Dunya TV (Urdu) www.dunyanews.tv med
Express 24/7 (English) www.express.pk med
Geo News (Urdu) www.geo.tv med
Jaagtv (Urdu) www.jaagtv.com med
Khyber News TV (Urdu) www.khybernews.tv hi
Minhaj TV (Urdu) www.minhaj.tv med
PTV News (English) www.ptv.com.pk med
Royal News (Urdu) www.royalnews.tv med
Samaa (Urdu) www.live.samaa.tv med
Samaa TV (Urdu) www.samaa.tv med
VSH News (Baluchi) www.vshnews.tv med
WAQT News (Urdu) www.waqtnews.tv hi

Philippines

ABS-CBN TV Patrol (Filipino) www.news.abs-cbn.com med
AksyonTV (English) www.interaksyon.com med
DZRH News (English) www.dzrhnews.com med
GMA News TV (English) www.gmanetwork.com med

Singapore

Channel NewsAsia (English) www.channelnewsasia.com med
CNBC Asia (English) www.cnbc.com/asia-business-day hi

South Korea

JTBC Newsroom (Korean) www.news.jtbc.joins.com med
KBS News 9 (Korean) www.news.kbs.co.kr med
MBC News at 5 (Korean) www.imnews.imbc.com med
SBS Eight O'Clock News (Korean) www.news.sbs.co.kr/news hi
Yonhap (Korean) www.english.yonhapnews.co.kr med
YTN (Korean) www.ytn.co.kr hi

Sri Lanka

ITN (English) www.itnnews.lk med

Taiwan

CTI TV News (Chinese) www.ctitv.com.tw med
ETTV News (Mandarin) www.news.ebc.net.tw med
FTV News (Mandarin) www.news.ftv.com.tw med
FTV Formosa TV (Chinese) www.ftv.com.tw med
TVBS-NEWS (Mandarin) www.tvbs.com.tw low
Unique Business News (Mandarin) www.ustv.com.tw/UstvMedia low
TTV News (Chinese) www.ttv.com.tw med

Thailand

24 News (Thai) www.tv24.in.th low
Nation TV (Thai) www.nationtv.tv med
Spring News (Thai) www.springnews.co.th med
ThaiRath TV (Thai) www.thairath.tv low
TNN TV (Thai) www.tnnthailand.com med
Voice TV (Thai) www.voicetv.co.th med

Jeśli są pytania, uwagi czy sugestie odnośnie strony, proszę o kontakt mailowy.

Patryk Sebastian Wiśniewski "INFINITY"
Właściciel i Administrator
www.Universe.Expert

  • Możliwość komentowania TV News Channel – Asia została wyłączona
  • Kategoria: Media

Komentowanie wyłączone.

stat4u