Prasa – Oceania

30 czerwca 2015 autor: INF1N1TY

Aby powrócić do poprzedniego menu, kliknij „tutaj”

Press / Media – Światowe i międzynarodowe portale wydawnictw gazet papierowych, magazyny, portale informacyjne, newsy, artykuły, świat, biznes, gospodarka, giełda, notowania i inne nie wymienione.

American Samoa

Samoa News www.samoanews.com

Australia

Sydney Morning Herald www.smh.com.au
The Australian www.theaustralian.com.au
The Age www.theage.com.au
Herald Sun www.heraldsun.com.au
Australian Associated Press www.aap.com.au
ABC Rural News www.abc.net.au/news/rural
The Daily Telegraph www.dailytelegraph.com.au
Australian Financial Review www.afr.com
Melbourne Herald Sun    www.heraldsun.com.au
News Interactive www.news.com.au
West Australian https://au.news.yahoo.com/thewest
City News www.citynews.com.au
Practical Punting Daily www.practicalpunting.com.au
FarmOnLine www.farmonline.com.au
Divesa News www.divesanews.com
New South Wales
Illawarra Mercury www.illawarramercury.com.au
Newcastle Herald www.theherald.com.au
Byron Shire Echo www.echo.net.au
Kiama Independent www.kiamaindependent.com.au
Northern Rivers Echo www.echonews.com.au
Northern Territory
Alice Springs News www.alicespringsnews.com.au
Queensland
Queensland Times www.qt.com.au
The Courier-Mail www.couriermail.com.au
The Gold Coast Bulletin www.goldcoastbulletin.com.au
North Queensland Register www.northqueenslandregister.com.au
Western Echo www.westernecho.com.au
South Australia
Sunday Mail www.adelaidenow.com.au
Eyre Peninsula Tribune www.eyretribune.com.au
Tasmania
The Mercury www.themercury.com.au
The Examiner www.examiner.com.au
Victoria
North East Newspapers www.nemedia.com.au
The Buzz www.ozonline.com.au/buzz
Western Australia
Post Newspapers www.postnewspapers.com.au
Western Australian Business News www.businessnews.com.au
Other
South East Newspapers www.senews.com.au

Fiji Islands

Fiji Live / Fiji’s Daily Post www.fijilive.com
Fiji Times www.fijitimes.com
FijiVillage.com    www.fijivillage.com

Marshall Islands

Yokwe Online www.yokwe.net

Micronesia

National Government of FSM www.fsmgov.org

New Zealand

The New Zealand Herald www.nzherald.co.nz
The Dominion Post www.stuff.co.nz/dominion-post
New Zealand News.net     www.newzealandnews.net
The Press www.stuff.co.nz/the-press
New Zealand Doctor Online www.nzdoctor.co.nz
New Zealand Science Monthly www.nzsm.spis.co.nz
Indian News Link www.indiannewslink.co.nz
LOCAL
Allied Press Limited www.alliedpress.co.nz
Otago Daily Times www.odt.co.nz
Palmerston North www.pncc.govt.nz
Gisborne Herald www.gisborneherald.co.nz
The Northland Age www.nzherald.co.nz/northland-age/news
Wairarapa Times-Age www.nzherald.co.nz/wairarapa-times-age/news

Samoa

Samoa Observer www.samoaobserver.ws
Government of Samoa www.samoagovt.ws
Samoa Government www.samoanews.com

Solomon Islands

Solomon Islands.com www.wn.com/Solomon_islands

Tonga

Planet Tonga.com www.planet-tonga.com

Jeśli są pytania, uwagi czy sugestie odnośnie strony, proszę o kontakt mailowy.

Patryk Sebastian Wiśniewski „INFINITY”
Właściciel i Administrator
www.Universe.Expert

Email 1: infinity.sci.fi@gmail.com
Email 2: infinity.sci.fi@wp.pl

Jedna odpowiedź do wpisu “Prasa – Oceania”

  1. World SAT News Center » Archiwum bloga » Prasa napisał(a):

    […] Północnej: Ameryka Północna Region Ameryki Południowej: Ameryka Południowa Region Oceanni: Oceannia Region Kanady: […]

Zostaw odpowiedź

stat4u